Mūsējie piedalās pasākumā “Kam čaklas rokas, tam darbi sokas!”

Ceturtdien, 9. martā daži skolēni no 2. b, 3. b un 4. b klases, devās uz Dzelzavas speciālo pamatskolu,  kur  notika Latvijas Republikas speciālo izglītības iestāžu un Madonas novada vispārizglītojošo skolu skolēnu, kuri apgūst speciālās izglītības programmu (kods 21015811), mājturības un tehnoloģiju pasākums “Kam čaklas rokas, tam darbi sokas”’

Pasākumā piedalījās – Lazdonas pamatskola , Liezēres pamatskola, Cēsu Bērzaines pamatskola- attīstības centram, Smiltenes novada speciālā pamatskola, Antūžu pamatskola un Limbažu novada speciālā pamatskola, Dzelzavas speciālā pamatskola.

Skolēniem bija iespēja aktīvi piedalīties un izpausties 4 radošajās darbnīcās:

  • Trusim pa pēdām.
  • Draiskais čivulis.
  • Pirkstiņi danco.
  • Pavasaris klāt!

Kamēr skolēni darbojās, mums, pavadošajiem skolotājiem tika piedāvāts iepazīties ar Dzelzavas speciālās pamatskolas skolotāju pieredzes apmaiņas Erasmus+ projekta prezentāciju “Mūsdienīga, atbalstoša, iekļaujoša skola- vērtība ikvienam”, ar skolas īpašo piedāvājumu- atbalstu un individuālu pieeju katram skolēnam ( Montesori terapiju), apskatīt skolas telpas ekskursijā un praktiski darboties nodarbībā “Sveiks un vesels”. Pasākumu noslēdza Vītolu ģimenes sirsnīgais koncerts ar skolēnu un skolotāju kopīgu dziedāšanu, muzicēšanu un rotaļām.

Paldies Dzelzavas speciālajai pamatskolai par jauko uzņemšanu un doto iespēju paviesoties jūsu skolā. Uz tikšanos nākamajā mācību gadā! Paldies skolotājai Līgai Ķilbertei par skolēnu sagatavošanu konkurasm!