Bērnu grāmatu diena

  1. aprīlis ir Starptautiskā bērnu grāmatu diena. Katru gadu cenšamies to pavadīt interesanti. Tā kā bērnu grāmatu ir tik daudz un tās ir skaistas, krāsainas, bagātīgi ilustrētas, pēc daudzu grāmatu motīviem veidotas multfilmas, tad šogad visu klašu skolēni bija aicināti zīmēt savus mīļākos grāmatu varoņus. Līdz aprīļa beigām bibliotēkā pie sienas būs apskatāmi visdažādākie portreti, pārsvarā ārzemju autoru grāmatu varoņi.
  2. aprīlī visiem bija iespēja balsot par to darbu, kurš patika vislabāk. Skatītāju simpātiju balvas tika Milanam Carevam (2.klase) par varoņiem Kapteinis Apakšbiksis un Donads Daks, Elzai Beātei Kalniņai (2.klase) par darbu “Meivisa – Romāna Viesnīca Transilvānija varone”, Gustavam Lūsim (3. klase) par komiksu “Lielais Neits” Laurai Smirnovai (3. klase) par putniem no grāmatas “365 pasakas un stāsti” Eliasam Krūzam (1.klase) par zīmējumu “Negantais Niks”, un Kirilam Mihailovam (8. klase) par varoni “Supermens”, Elīzai Birgerei (4. klase) par Pelēko kaķi, Juliānai Popovičai un Evanam Ivanovam(3. klase) par varoņiem Hagi Vagi. Skatītāju atzinību ieguva arī Fēlikss Āboliņš, kurš izkrāsoja attēlu ar varoni Hariju Poteru. Ļoti atzinīgi novērtēti arī 1. – 4. b klašu skolēnu zīmētie tēli:  Lielceļa laupītājs, Bizbizmāsiņa, Sniegbaltīte, Meža gulbis, Minecraft varoņi un citi.

Paldies visiem dalībniekiem! Turpinām lasīt grāmatas un meklējam jaunus interesantus grāmatu varoņus, ko uzzīmēt nākamgad!