Valentīndienas pasākums 5. – 9. klasei

13. februārī skolēni un skolotāji pulcējās pasākumu zālē, lai kopīgi atzīmētu Valentīndienu.

Pasākumam cītīgi gatavojās 5.-9.klašu skolēni, kuriem bija uzdoti divi mājasdarbi – izveidot priekšnesumu vai aktivitāti pārējām klasēm un pagatavot dāvanu klasei, kuru izlozes kārtībā izvēlējās.

Pasākuma laikā aktīvi iesaistījāmies rotaļās, nogādājām Valentīndienas pastā saņemtās vēstules adresātiem un apsveicām Volejbola turnīra dalībniekus un uzvarētājus. Ar ritmiskām dejām Valentīndienā mūs sveica deju grupa ,,Vīzija”, bet Luīze Alksnīte (9kl.) izpildīja dziesmu ,,I love you”.

Katram skolēnam bija iespēja nominēt savus skolasbiedrus sešām nominācijām. Nomināciju rezultātus paziņoja pasākuma izskaņā. Nomināciju ,,Vispieklājīgākais zēns skolā” saņēma Marks Sviklis, nomināciju ,,Pieklājīgākā meitene skolā” saņēma Arita Mieze, Luīze Alksnīte un Laine Alksnīte. Nomināciju ,,Draudzīgākais zēns skolā” saņēma Dāvis Renārs Jekums, bet nomināciju ,,Draudzīgākā meitene skolā” saņēma Marta Boze, Alīna Ignatjeva un Laine Liepiņa. Nomināciju ,,Labsirdīgākā meitene skolā” saņēma Arita Mieze, Hedviga Mieze un Aleksandra Solvita Popoviča, bet nomināciju ,, Labsirdīgākais zēns skolā” saņēma Kristaps Bahmanis.

Pasākuma beigās visus gaidīja pārsteigums – Valentīndienas salūts. Pēc pasākuma skolēni tika aicināti skatīties filmu ,, Tikai draugi”, kuras laikā varēja cienāties ar augļu groziņiem un sulas dzērienu.

Lielu paldies sakām skolēnu pašpārvaldei un skolotājiem, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā, kā arī klasēm, kuras aktīvi pildīja uzdotos mājasdarbus.

Skolēnu pašpārvaldes prezidente Arita Mieze.