Aizraujošais brauciens

Es nevarēju sagaidīt trešdienu, jo mēs ar klasi braucām ekskursijā.

Mēs apskatījām Sietiņiezi. Tur bija daudz augstu klinšu, un cilvēki bija iegravējuši tur daudz dažādus rakstus, ornamentus. Skolotājas bija mums izdomājušas konkursu, kurā bija jāmeklē un jānoformē pēc iespējas vairāk sirsniņu. Mani pārsteidza sirsniņu skaits, ko safotografēja Anna. Es uzzināju, ka Sietiņiezis ir 15 m. augsts un 400 m plats. Es jutos labi, jo mēs pavadījām laiku svaigā gaisā. Tālāk mēs devāmies uz Kocēnu zirgaudzētavu.

Zirgaudzētavā mēs apskatījām seglus, ķiveres, treneru aprīkojumu, ratus, ar kuriem ved cilvēkus, karieti un vēl citas interesantas lietas. Mēs glaudījām zirgus, cienājām ar burkāniem, kā arī pieneņu lapām. Mani pārsteidza zirgu daudzums, kuri mitinājās zirgaudzētavā. Es uzzināju, kā sauc katru zirgu un viņu šķirni. Es jutos labi, jo mums ļāva izjāt ar zirgu. Nākamā pietura bija Sajūtu parks.

Sajūtu parks bija mana mīļākā vieta. Man tur ļoti patika, jo mēs bijām mežā svaigā gaisā. Mūs pieķēdēja ar trosi, un mēs gājām pāri visiem šķēršļiem. Sākumā bija bailīgi, bet vēlāk varēju skriet pāri šķēršļiem. Visvairāk man patika braukt pāri Gaujai, ja neskaita to, ka iesprūdu Gaujas vidū vairākas reizes.

Man ļoti patika šī ekskursija, jo tā bija ļoti interesanta. Nevaru sagaidīt nākamo ekskursiju.

Una Valce