Novusa turnīrs

Mūsu skolā viens no iecienītākajiem sporta veidiem ir novuss. To spēlējam visi – gan skolēni, gan skolotāji. Arī šoreiz, 12. septembra pēcpusdienā, sporta skolotāja Normunda Ganiņa organizētā novusa turnīrā piedalījās skolēnu-skolotāju komandas no5. līdz 9. klasei – Sabīne Trofīmova, Margarita Jolkina, Vitālijs Jolkins, Raivis Sinka, Agnese Lauva, Hedviga Mieze, Samanta Oša, Elvīra Popoviča, Aleksandra Popoviča, Jānis Logins, Kristofers Nordvigs, Vanesa Eltermane. Arī skolotāji piedalījās sacensībās – Inna Andrejeva, Sanita Ceriņa un Normunds Ganiņš. Trešo vietu ieguva skolotāja Inna Andrejeva un 8. klases skolniece Agnese Lauva. Ar otro vietu apsveicam 8. klases skolnieces Hedvigu Miezi un Elvīru Popviču. Un ar lieliem aplausiem sveicam pirmās vietas ieguvējus Margaritu Jolkinu un skolotāju Normundu Ganiņu. Liels paldies visiem skolotājiem, kas cīnījās kopā ar saviem skolēniem. Paldies visiem atbalstītājiem un skolotājam Normundam Ganiņam par sportiskajām aktivitātēm mūsu skolā!